Blog

Okuma Sırasında; * Sizin ve sevdiğiniz insanın ismi, anne ismi, Doğum tarihi ve resmi önemlidir.
Bu bilgilerle hesaplanarak bulunan gün ve saatte okuma yapılırsa Ayrılan Eşiniz ya da Sevgiliniz geri döner.
En Etkili … Devamını Oku

 

 

Okuma Sırasında; * Sizin ve sevdiğiniz insanın ismi, anne ismi, Doğum tarihi ve resmi önemlidir.

Bu bilgilerle hesaplanarak bulunan gün ve saatte okuma yapılırsa Ayrılan Eşiniz ya da Sevgiliniz geri döner.

En … Devamını Oku

Kuran-ı Kerim’de 25 peygamberin adı geçmektedir. Adı en çok geçen peygamberler sırasıyla Hz. Muhammed, Hz. Musa, Hz. Nuh, Hz. Yusuf ve Hz. İsa’dır. Buna karşın birçok hadise göre Allah 24 … Devamını Oku

İnsanlar hep merak eder ve sorarlar. Benim evimde negatif enerji var mıdır?

Aslında bir evde negatif mi, yoksa pozitif bir enerji mi hâkim bunu anlayabilmenin en iyi parametresi aslında hislerdir. Bir … Devamını Oku

Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Yalnız kaldığınız anlarda size iyi gelecek işlerle uğraşmak zihninizi daha hızlı toparlamanızı sağlayacaktır. Mücadelenizi enerjinizi yükseltmek yönünde vermelisiniz. 

Kariyer alanınızda oldukça duygusal olabileceğiniz bir gündesiniz. Geçmiş anıları tekrar hatırlamak enerjinizi düşürebilir. Aramanız gereken biri ya da halletmeniz gereken bir konu varsa kendinize bile bile acı çektirmek yerine bunun … Devamını Oku

Sosyal çevrenizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Rahatsız olduğunuz konuları dile getirmek yerine uzaklaşmayı seçiyor olabilirsiniz. Ama bu sorunları çözmeyeceği için daha kalıcı hamleler yapmalısınız.

Yoğun temponun neticesinde yalnız kalmak, kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Birden değişen dengeleriniz size bazı alışkanlıklarınızı ve yöntemlerinizi değiştirmeniz gerektiğini söylüyor olabilir.

Sezgileriniz duygularınıza yön verebilir. Şüphelendiğiniz konularda haklı çıkabilirsiniz. Yüzleşmekten ve bazı şeylerden vazgeçmekten korkmayın.

Finansal olanaklarınızı yeniden toparlamak adına adım atabilirsiniz. Uzman bir kişi ile görüşmeniz sağlıklı sonuçlar almanızı kolaylaştıracaktır. Hayatınızı daha iyi koşullara taşımanız için bu çalışmanın devamını getirmelisiniz.

RSS
Follow by Email
YouTube
Instagram
WhatsApp
Metafizik Terapi Hizmetleri

Psikolojik ve Metafizik Terapi Hizmetleri Bedensel ve Ruhsal Tüm Sorunlarınızda Yanınızdayız.