Deniz Eren Kimdir?

O bir yaşam koçu,
O bir metafizikçi,
O bir biyoenerji uzmanı…

Deniz EREN

1977 yılında Ankara’da doğan Deniz Eren Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldu. Yetenekleri 10 yaşında, ruhsal bağlantı ve yardımcılarıyla ruhunun bedenine girmesiyle erken yaşta manevi armağanlarla doğduğunu öğrenen Deniz,  Türkiye’de ve zamanla Azerbaycan ve diğer birçok ülkede bu armağanların faydalarını yaymak için yaşadı.

Paranormal, okült ve metafizik deneyimler alanında 30 yılı aşkın deneyime sahip manevi bir enerji uzmanlığı alanında hizmet veren Deniz Eren, manevi çalışmalarını, “İyileştiren tanrıdır ve ben tanrının ilahi ve iyileştirici dokunuşuna erişmesine izin vermiş olanlardanım. Tedavi sadece tanrıdan geliyor, ben sadece bir aracıyım. ” diyerek tanımlıyor. Şifa verenin kendisi değil, Allah olduğunu vurgulayan Deniz Eren kendisinin sadece bir aracı olduğunu belirterek, aslında her şeyi yapanın Allah olduğunu, kanallık ettiği ruhların, gelen kişileri incelediğini ifade ediyor.

100 den fazla ölmüş alim ve şehitlik düzeyindeki ruhlarına kanallık eden Deniz EREN; Bioenerjisel ve ruhsal alanda yaptığı çalışmalarla, adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Tüm sorunlarınız için şifa ve tedavi sağlamak için manevi bir ameliyat yapabilir. (Fiziksel, Manevi, Zihinsel, Duygusal vb.) Her bireyin durumunu ruh ve enerji alanlarından kanalize ederek inceleyebilir.Ayrıca anında çok hafif, ruhsal ve enerjisel olarak yükselmiş hissedeceksiniz.

Deniz Eren, verdiği hizmetler arasında en çok tercih edilen Yaşam Koçluğunu, keşfetmek, belirginleştirmek ve kişinin başarmak istedikleri ile uyum içinde çalışmasını sağlamak. Kişinin kendini keşfetmesini cesaretlendirmek olarak tanımlayarak kişinin kendi çözüm ve stratejilerini bulmasını sağlamayı amaçlıyor.

Yurtiçi ve yurtdışından sanat, siyaset, spor ve iş dünyasının önde gelen isimleri ile birebir çalışarak her sosyal statüden insanlara yaşam koçluğu, psikolojik-metafizik danışmanlık ve terapi hizmetleri veren Deniz Eren, yürüdüğü bu şifa yolculuğunda verdiği desteğe ilişkin, danışanlarına sesleniyor; “Taahhüdümüz tanrıya ve insanlara. Tanrı aracılığıyla çalışıyorum ve çözüm arayanları iyileştiriyorum. İnsanların karşılaştığı farklı manevi ve genel yaşam sorunlarının farkındayım. Tüm problemler için çözümlerimiz var. İnsanlığa benim hizmetim, tanrıya bir hizmettir. Misyonumuz olabildiğince çok insana yardım etmektir; ve karşılaştığımız herkese tedavi getirmekttir. Siz buradasınız ve her şey bir sebepten dolayı gerçekleşiyor, bu yüzden ruhsal şifa yolculuğunuza başlayalım.”

Bir yıl çakra ve aura aktivasyonu (365gün)

Kesinlikle bu çok özel çalışmanın güçlü etkilerini kendiniz de yakınlarınız da kısa sürede hissedecektir. Bu aktivasyon sayesinde tüm sorunlarınız ve tıkanıklıklarınız giderilecektir. Bu çalışma, kişiyi çevresindeki herkes için hafif bir işaret haline getirir, aşırı pozitif enerji ve hayatınızın geri kalanında ilahi varlıklar tarafından korunursunuz. Örneğin, nazardan, her türlü kara büyüden, kötü ruhlardan ve olumsuz enerjilerden ve frekanslardan korunacaksınız. Kötü ya da zararlı hiçbir şey size karşıdan geçemez. Bu, oraya ulaşmak için tüm yıllarca manevi çalışma yapmadan çok gelişmiş bir manevi seviyeye ulaşmak için bir kısayoldur. Ruhsal iyileşme yolculuğunuz şimdi başladı. Etkinleştirmenin kalıcı olduğunu anlamanızı istiyoruz. Ancak koruma, aşağıdaki paketi satın almayı seçtiğiniz pakete bağlı olarak bir yıl veya ömürdür

-Özel Muskalar (Kozmik kodlar)

Deniz Eren , servet ve servet, şans, enerji vb. İşin ihtiyaçlarınız için doğru ve doğru bir şekilde yapılabilmesi için lütfen enerji calismasi yaptirabilirsiniz. Yaptirmak için ayrıntıları ve nedenleri belirtin. (Doğum tarihinize, tam adınıza, annenizin adına ve yakın tarihli bir resminize ihtiyacımız olacak)

Manevi bir çalışma satın aldıktan sonra, sizi 21 gün içinde çalışma hakkında güncelleyeceğiz ve 27. günde manevi iyileşmenize başlayacağız. Çalışma süreci danışanlarımızla eşzamanlı olarak birebir iletişim halinde  gelişecektir.

Deniz Eren’e ulaşmak için, info@pozitivenerji.com adresine e-posta göndererek sorunlarınızı belirterek gerekli bilgileri eksiksiz olarak gönderebilirsiniz.

Deniz Eren; “Yaşam Koçluğu‘nu” şöyle özetliyor:

‘Keşfetmek, belirginleştirmek ve kişinin başarmak istedikleri ile uyum içinde çalışmasını sağlamak. Kişinin kendini keşfetmesini cesaretlendirmek. Kişinin kendi çözüm ve stratejilerini bulmasını sağlamak. Kişinin kendisinin sorumlu olduğunu hissettirmek…’

Psikolojik ve Metafizik sorunlarınızı belirleyip tedavi etmek, ruhen ve bedenen sağlıklı olmanızı temin etmek, iradenizi güçlendirmek, Güven duygusunu artırmak, Ömrünüzün ve Rızkınızın Bereketlendirilmesi, Negatif enerji, etki ve oluşları temizlemek, Enerjinizi ve Yıldızınızı yükseltmek, Bilinçaltı Temizlik, vb. metafizik terapiler için yanınızdayız.

Enerji ve Aura terapisi, ruhsal ve bedensel terapi vb. konuları bize danışabilirsiniz. Bilgilendirme ve yönlendirme hizmetimiz ücretsizdir.

Whatsapp POZİTİVENERJİ Danışma Hattı: ( +90 ) 539 881 84 34

İSLAMİ METAFİZİK ENERJİ MERKEZİ

PARAPSİKOLOJİ I METAPSİŞİK I BİOENERJİ I ASTRAL SEYAHAT

METAFİZİK ÇALIŞMALAR I METAFİZİK EĞİTİMLER

Üzerinde büyü, sihir etkileri olan kişilerde, anında kişinin üzerinden kendisinde hissedebileceği şekilde kaldırılır ve gerektiği anda karşı tarafa görüntülü şekilde yansıtılır…
Aile içi problemleri (sevgi, muhabbet, kaynaşma vb…) Tüm sorunlarınızda yanınızdayız

Hayatınızla ilgili her konuyu paylasabilir ve kararı bizimle beraber alabilirsiniz. Şahıs, kurum ve şirketlere özel, aylık-yıllık koruma ve takip hizmetiyle sizi ve birikimlerinizi büyü- musallat ve nazar gibi kötü enerjilere karşı koruyan, size zarar vermesi muhtemel manevi tesirleri sizin adınıza takip eden ve herhangi bir tehditle karşılaştığınızda bunu sizden uzaklaştıran özel bir hizmettir.

Her zaman göz önünde bulunduğu için çok fazla ilgi çeken ve bu yüzden sık sık nazara uğrayan, yakınları ve çevresinin kıskançlıkları sebebiyle elindeki imkanları kaybetmesi için kendisine büyü yapılan iş adamları, sanayiciler, mankenler, sanatçılar, futbolcular, bürokratlar, tanınmış kişiler ve sosyetik simalar…
Düşmanları tarafından kendisine sık sık büyü yapılan, büyüler sebebiyle hareket edemeyen, plan ve tasarılarını hayata geçiremeyen kişiler… Bu hizmet sizin için…

HADİM Daveti EĞİTİMİ, KULAK Daveti – KULAK HÜDDAMI EĞİTİMİ, BİOENERJİ EĞİTİMİ, HİPNOZ EĞİTİMİ, YILDIZNAME HAVAS EĞİTİMİ – HAVAS İLMİ LEDÜN İLMİ, ASTROLOJİ EĞİTİMİ, MELEKLERLE TANIŞMA VE İLETİŞİM KURMA EĞİTİMİ,

Daha pek çok size özel eğitimlerimizle kendinizi geliştirebilir. Konularda uzman olabilirsiniz. Bu eğitimler sizin için…

Başkasına anlatmaya dahi çekineceğiniz her türlü probleminizi Metafizik Enerji uzmanımız psikolog Deniz EREN ile rahatlıkla paylaşabileceğiniz ve bu sorunlarınıza uzman cevaplar bulabileceğiniz, konuşulan her şeyin tamamen gizli kaldığı çok özel bir bölümdür.

Eş Seçimi, Evlilik ve Rızkın Açılması ; Eşler arası huzursuzluk ve Cin musallatı ya da herhangi bir metafizik hastalığınızın tespiti ve tedavisi için İslami Metafizik Enerji Uzmanımız Deniz EREN‘le iletişime geçebilirsiniz.