HADİM Daveti EĞİTİMİ: Hadim, günümüzde en çok merak edilen bir terimdir. Ancak hadim daveti için tecrübesi olmayan, bu konuda herhangi bir bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından hadim daveti yapılmamalıdır. Bunun için hadim daveti eğitimi almalı ve bu eğitimin sonunda hadim daveti yapma eylemine geçilmelidir.

Hadim, Allah tarafından görevlendirilen meleklerdir ve insan yaratıldığında verilir. 384 adet hadim olduğu söylenir ve bunların iki tanesi günahları ve sevapları yazmaktadır. Geri kalan hadimler ise insanı korudukları ve vücuttaki herhangi bir işlemi tamamladıkları söylenir. Hadimler, cin grubundan ya da melek grubundan olabilirler. Hadim daveti yaparak gelen de vardır ya da kişinin yaptığı davranışlara, hareketlere göre kendi iradesiyle gelip görev üstlenen hadim de olabilir.

KULAK Daveti – KULAK HÜDDAMI EĞİTİMİ: Karşındaki insanın sırlarını kulak daveti yolu ile öğrenmek istiyorsanız bu eğitim sizin için uygundur.
+ Kulak daveti eğitimi ile ; Her günün hadiselerini öğrenmek, senden uzakta olan bir adamın nerede olup ne yaptığını, kayıp olan bir eşyanın yerini veya kayıp bir adamın nerede olup ne yaptığını, seni ziyarete gelen bir insanın gaye ve amacını ve daha saymakla bitirememeyeceğimiz her türlü sualin cevabını doğru olarak öğrenmek istiyorsanız bu eğitim sizin için uygundur.

BİOENERJİ EĞİTİMİ: Bioenerji Eğitimimize; Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve çevresine şifa vermek isteyenler ve bioenerji şifacılığına gönülden ilgi duyan, geliştirmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden herkes katılabilir…

EFT EĞİTİMİ: Yaşamınızdaki olumsuzluklara “artık yeter” dedi iseniz, ya da bu konuda çalışan ve başkalarına yardım etmeye çalışan bir terapist iseniz, bu teknik sizin için..

Verdiğimiz EFT Kurslarında, bol pratik uygulama da yer aldığı için kursiyerler kendi sorunlarının pek çoğunu da halletmekte, kursu olumsuz duygularından arınarak tamamlamaktadırlar.

HİPNOZ EĞİTİMİ: Hipnoz, bizim esas olarak hastanın bilinçdışı süreçleri ile ilgilendiğimiz, bilincin değişmiş bir halidir. Hipnoz suni bir hal olarak tanımlanabilir, esasında uykuyu her zaman anımsatmamaktadır ama uykudan fizyolojik olarak farklıdır.

YILDIZNAME HAVAS EĞİTİMİ – HAVAS İLMİ LEDÜN İLMİ: Yıldızname eğitimi alacak olan kimsenin astrolojik anlamda bazı bilgilere aşina olması ve astrolojiyi oldukça yakından takip etmesi gerekir. Ayrıca bunun yanında matematik ve ebced hesabı, havas konularında tecrübeli olması gerekmektedir.

ŞARTLAR :

 • Eğitim 5 seviye şeklindedir.
 • Her seviye belli aşamalardan oluşmaktadır.
 • Devam edecek katılımcılar bazı testlerden geçerek ilerleyebilir.
 • Eğitimlerde devamlılık şarttır, zorunludur.
 • Eğitime katılmak için ön mülakat zorunludur.
 • Herkese bu eğitim verilmeyecektir.
 • Her Seviye Eğitim sonunda Katılımcı Belgesi verilecek,
 • Eğitimler tamamen bitince Havas – Vefk Sertifikası ile onurlandırılacaktır.
 • Her bir seviye 12 eğitim süresince verilecektir.
 • Her eğitim 2 saat olup haftada bir olacaktır.
 • Bu vesile ile her seviye 3 ayda tamamlanacaktır.
 • Bu nedenle Eğitim toplamda 15 ay sürecektir.

Eğitimde Metafiziksel konular ele alınacaktır, elbette ki Havas ilminin sınırları bunlar değildir, ancak dediğim gibi bunlar temel eğitimlerdir, temel eğitimler 5 seviyeden oluşmaktadır. Zahir, Bâtıni1, Bâtıni2, Bâtıni3 seklinde derinlik ve ilerleme seklinde olacaktır.

TEMEL ASTROLOJİ EĞİTİMİ: Astroloji hakkında bilinmesi gerekenlerin ilk basamağını Temel Astroloji Eğitimi alır. Temel Astroloji Eğitimi ile artık bir uzman olmaya ilk adım atılmış olur…

KLASİK ASTROLOJİ EĞİTİMİ: Klasik Astroloji Eğitimimizde tamamen nesnel gerçekler, elle tutulur kavramlar baz alınarak kişiye ne, nerede, ne zaman, neden ve nasıl gibi cevaplar bulunur…

RUHSAL – EZOTERİK ASTROLOJİ EĞİTİMİ: Ruhsal Astroloji Eğitimimizde kişilerin doğdukları andan itibaren aldıkları özellikler incelenerek, daha çok ruhsal ve karmik açıdan nasıl bir yaşam süreceği incelenerek, daha çok psikolojik düzeyde nasıl bir etki verdiği ve vereceği üzerinde duracağız.

HİNT-VEDİC ASTROLOJİ VE AYURVEDA EĞİTİMİ: Eğitimimizde Ayurveda ve Vedic Astroloji arasındaki bağlantıları keşfedecek, bu en eski şifa yönteminin sağlığımıza, ruhsal ve bedenen denge ve uyumuna nasıl fayda vereceğini öğreneceğiz. Özellikle Ayurveda kaçırmamanız gereken bir eğitimdir. Çünkü Ayurveda, Yaşam ve Bilgi kelimelerinin bileşimi demektir. Yaşamın özüne inmek ve yaşama bizi bağlayan tüm kökleri incelemek Ayurveda’nın işidir…

MELEKLERLE TANIŞMA VE İLETİŞİM KURMA EĞİTİMİ: Melekler yıllardır çözmeye çalıştığımız gizemlerden biri. Bu gizemli ve nurani varlıklar her zamanda ve her nesilde her kesimden topluluğun ilgisini çekmiş, iletişim kurmak için her kültürde farklı metodlar denenmiştir. Verilecek olan eğitimde meleklerle nasıl iletişim kurulur, melekler nedir, neden insanın yanında olurlar, nasıl iletişim kurulabilir ve bize nasıl yardım edebilir gibi sorulara cevap verilecek; aynı zamanda bu sırlı varlıkları daha yakında tanıma fırsatı bulacaksınız.

NEFES TEKNİKLERİ EĞİTİMİ: Verilecek olan Nefes Teknikleri Eğitiminde Genel anlamda doğru nefes alma, nefes tutma, nefesin nasıl kullanılacağı hakkında bilinçlenme ve hastalıklara karşı nefes ile mücadele etme hakkında bilmediğiniz bir çok şeyi öğrenme fırsatı bulacak; nefes almanın verdiği kolaylıkla hem sosyal, özel ve iş hayatında gerçek anlamda başarılara imza atacaksınız

NLP EĞİTİMİ: NLP, aslında bir yaşam biçimidir. En kısa ve öz anlatımı ile NLP, bilinçaltını temizleme metotlarından en başarılı olandır… NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili geçtiğimiz yüzyılda keşfedilen en mükemmel metotlardan biridir. Mükemmeldir çünkü; insan ruhunun sağlığını temize çekmede NLP yönetimi baş sırada yer alır…

NUMEROLOJİ EĞİTİMİ: Numeroloji ile yaşantınızın bir çk alanında sorduğunuz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Örneğin; Kariyeriniz, işiniz, özel hayatınız, sevdiğiniz insan ya da eşinizle olan ilişkiniz, aile ilişkileriniz gibi bir çok soruya yanıt bulabilirsiniz.

REİKİ EĞİTİMİ: Reiki, evrensel yaşam gücü enerjisi anlamına gelmektedir. Reiki ile yapılabilecek şeyler sayılamayacak ve hatta yazılamayacak kadar fazladır. Sizlere burada bazı temel başlıkları toparlayacağız. Aşağıda okuyacaklarınız Reiki ile yapılan şeylerin başında yer alan konulardır. Deniz Eren ve Çalışmaları arasında Reiki önemli bir yere sahiptir.

RUHSAL ŞİFA EĞİTİMİ: Bu eğitim, en temelde var oluşumuzun sebepliliğini ve yaşam amacımızın ne olduğunu, bu amaca hizmet eden bedenlerimizin sağlıklı olabilmesi için gerekli bütüncül şifa stratejilerinin ne olduğunu anlatmayı hedefler. Bakış açımızı yeniden şekillendirmeyi amaçlarken en kadim iyileştirme sanatı olan Ruhsal Şifa pratiklerini öğretmeyi hedefler.

Eğitimler ve Konuları hakkında daha fazla bilgi için bize whatsapp kanallarımızdan ulaşabilir; soru, sorun ve cevaplarınız için mail atabilirsiniz.

Deniz EREN tarafından verilen tüm eğitimler Sertifikalı Programlara Dahildir…

Sertifikalı Eğitimlerimiz ve Kısa açıklamalarımız aşağıdaki gibidir.

YILDIZNAME & HAVAS EĞİTİMİ: Bu eğitim tam bir Yıldızname ve Havas Eğitimi olacaktır ve oldukça geniş kapsamlıdır. Tarihin en eski bakım ve görü tekniklerinden olan Yıldızname Eğitimini, yine bu eğitimin olmazsa olmazı Havas Eğitimi ile birlikte veriyoruz…